Alpinning

ALPINNING™- INDOOR WALKING NOVÁ MOTIVACE, NOVÁ ENERGIE, NOVÁ FILOZOFIE, NOVÉ SKUPINOVÉ CVIČENÍ, NOVÍ ŠŤASTNÍ LIDÉ.

 

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze.

  • ALPINNING™ program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. Naše společnost GDA vytvořila tento program s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING™ disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, které odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.
  • ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z dlaňových snímačů v rukojeti. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií, teplotu prostředí. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.
  • součástí vybavení ALPITRACKu jsou následující součásti: dlaňový dotykový snímač TF, držák na láhev , držák na činky a činky 2x 0,5Kg, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík, 2x posilující EXPANDERY.
  • dva setrvačníky zabezpečují rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému, což umožňuje lepší pocit z tréninku. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je integrovaný snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.
  • manipulace složeného ALPITRACKu je velice jednoduchá. Jeho dvě kolečka umožňují snadný přesun.
  • díky propracovanému brzdnému systému a jeho variabilní simulaci, lze prožít zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě.

ALPINNING™-Indoor Walking smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením ALPINNING™, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí ALPINNING™. Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů tohoto unikátního programu ALPINNING™.

 

TOPlist