Rozpis lekcí Alpinningu

Rozpis lekcí je vidět po přihlášení do rezervačního systému:

Základní informace / platby a rezervace :

  • Celková délka cvičební lekce je 50 minut (na lekci se dostavte minimálně 10 min. před zahájením). S sebou si vezměte ručník (možno zapůjčit u nás v centru za 10kč), sportovní oblečení a čistou obuv.
  • minimální počet na zahájení cvičební lekce ALPINNINGU jsou 5 + 1 (pět cvičících a instruktor/ka), naplněná lekce je 14 + 1 (čtrnáct cvičících a instruktor/ka)
  • jedná se o aerobní lekce a proto je velmi důležitý pitný režim, balenou vodu je možno zakoupit u nás v centru za 20kč, nebo Carnitin Activity drink za 45kč.
  • cvičební lekce se platí vždy při příchodu do apinning centra, to platí pouze pro platby v hotovosti, stravenkami, kartami Multisport a Active passem. Ti co mají zakoupenou permanentku pouze nahlásí instruktorovi svoje jméno, aby si ověřil jejich rezervaci.
  • na lekci Alpinningu se objednávejte pouze online přes tyhle webové stránky v záložce Rezervace, kde je nutné se zaregistrovat a zarezervovat si lekci. Je to velmi jednoduché. Stejným způsobem se lekce ruší. Každý klient má na svoje jméno nahranou permanentku a zároveň může na jednu lekci udělat více rezervací na svoje jméno (např. když někoho pozve na cvičení).
  • pokud by byly určité lekce zcela zaplněny je zde možnost zařadit se do seznamu NÁHRADNÍCI (uvidíte v rezervačním systému). Pokud se zapíšete do náhradníků a uvolní se na lekci místo, tak rezervační systém odešle ihned SMSku prvnímu z náhradníků a ten je povinen se na lekci dostavit. Tato SMS přijde náhradníkovi nejpozději 4 hod před začátkem lekce a není třeba na ní odpovídat, protože je odeslána z SMS brány rezervačním systémem.
  • v případě, že si lekci zarezervujete a nedostavíte se na ni, tak Vám bude tato částka na další lekci připočtena ke vstupnému. Těm co mají permanentky se vstup odečte. V případě, že to uděláte dvakrát po sobě a dlužnou částku neuhradíte, bude Vám účet zablokován až do úhrady dlužné částky. O dlužné částce budete informováni emailem a o zablokovaném účtu i SMSkou.
TOPlist