Výhody Alpinningu

Velkým posunem, je využítí ALPITRACKu, jak během lekce, tak pro individuální zájemce pro zjištění DIAGNOSTIKY FITNESS PROFILU! Tato diagnostika, byla dlouhodobě vyvíjena ve spolupráci s FAKULTOU KULTURY A SPORTU + sportovním centrem HELP FITNESS. Diagnostika Vám umožní odborné získání základních vstupních informací o Vašem kondičním i zdravotním stavu potřebných pro kvalitní a komplexní péči. V rámci této diagnostiky budou provedena měření sledující složení těla (% tuku, BMI index, WHR index…..) Kardiovaskulární zdatnost, flexibilitu pohybového aparátu i silové parametry, na základě kterého si může klient stanovit cíl a zlepšovat s pomocí ALPINNING programu.

  • KARDIOVASKULÁRNÍ CVIČENÍ - Studie ukázaly, že ALPINNING zvyšuje VO2 max a tím prokazatelně zlepšuje kaediovaskulární systém.
  • ZPEVNĚNÍ HÝŽĎOVÝCH PARTIÍ - ALPINNING™ program a především ideální sklon ALPITRACKu výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií. Což ocení každý z nás.
  • REDUKCE VÁHY - ALPINNING™ je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke štíhlé linii, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný ALPINNING™ trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.
  • POKOŽKAPravidelný ALPINNING™ pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
  • KONDICE  ALPINNING™ pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky ALPINNING™ programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí ALPINNING™ a návštěvám ALPINNING™ center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc – za neuvěřitelně krátkou dobu. ALPINNING™ program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.
  • PSYCHICKÁ VYROVNANOST - ALPINNING™ program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.
TOPlist